prawie piątek

Dziś część wieczoru spędziłem na czytaniu naszych blogowych komentarzy. Fajne to. Fajnie, że mogę zajrzeć „w nas” z przed roku. Ten blog to.. chyba jeden z fajniejszych pomysłów. Dzięki niemu mam Ciebie na dłużej. Jesteś bliżej. Jesteś.. trochę na wyciągnięcie ręki. A czasem, może nawet częściej niż myślisz, tego „bliżej” właśnie mi brakuje.

Zastanawiałem się jaki miałaś dzień. Czy był bardzo trudny? Czy uszedł w tłoku? Ciekawe czy już śpisz.. czy może czytasz chociaż oczy się kleją. Zastanawiałem się też chwilę czy dałaś radę, ale jeśli mam być szczery to tylko chwilę, bo wiem że jesteś cholernie dzielna i że zawsze walczysz do końca, co.. co mi bardzo imponuje. Zresztą, nie tylko to. Bo chcę żebyś o czymś wiedziała..

Ufam Ci Mała. Uwielbiam Cię. I.. podziwiam. Twoją cierpliwość. Siłę. Podziwiam Twoje opanowanie i to, że tak sobie za wszystkim radzisz. Chociaż czasem sama myślisz, że wiele rzeczy Ci nie wychodzi, to miej świadomość, że Ty codziennie, w swojej jeszcze małej skali zdobywasz świat. Twój świat.

Wiem, że czasem przychodzą chwilę trudniejsze. Kiedy wszystko się wali. Kiedy masz dość. Kiedy jak w lotto dochodzi do kumulacji, a czasem może nawet masz wrażenie, że świat obraca się przeciw Tobie i wtedy chce się płakać i płakać i schować pod koc i siedzieć tam tak długo aż burza minie. Widzisz Stokrotko.. jeden z aspektów Twojej wyjątkowości polega na tym, że kiedy innych te chwile łamią, Ty zaciskasz ząbki i walczysz dalej. Bo wątpi czy nawet upada w zwątpieniu każdy, ale nie każdy potrafi się szybko podnieść.

Jesteś cholernie wyjątkowa. Trochę też przez to. I chcę żebyś wiedziała, że w każdym momencie w którym jest ciężko jestem obok. I jeśli czasem problemów jest zbyt dużo, jestem ja. Pomogę jak umiem. A może czasem uda mi się odebrać Ci koszmarka? Widzisz Smyku.. ja wiem, że nie stanowię remedium na zło i trudności, które Cię dotykają. Gdybym tak powiedział, skłamałbym. Za to jestem obok. I chcę być obok. Bo problemy czasem warto pokonywać wspólnie. Samodzielnie nie jest tak wesoło;)

Chciałbym żeby Twoje jutro było ciut lżejsze od Twojego dziś. Chciałbym, żebyś w tym co robisz znalazła trochę radości. Chciałbym.. żeby Twoje serduszko uśmiechnęło się czasem, nawet wtedy kiedy serduszku ciężko.

Bo fajne z niego serduszko.. choćby dlatego, że Twoje:)

Wszystkiego imieninowego Poranny Kwiatku;)

Trochę Twój P.

P.S. w dużym uproszczeniu, gdybyś przypadkowo coś opacznie zrozumiała zapewniłem Ci streszczenie:P

A więc:

JESTEŚ WYJĄTKOWA! JESTEŚ CUDNA! JESTEŚ SKARBEM (utul) MASZ W SOBIE TO „COŚ”! ZDOBYWAJ ŚWIAT! NIE PRZESTAWAJ! WIERZE W CIEBIE! PODZIWIAM W TAK WIELU ASPEKTACH! CHCĘ WSPIERAĆ JAK UMIEM! MASZ OGROMNY POTENCJAŁ! UWIELBIAM TWOJE SERDUSZKO!:) UWIELBIAM TWÓJ UŚMIECH!:) I UWIELBIAM NAWET TO, ŻE CZASEM TRZEBA DO CIEBIE MÓWIĆ DUŻYMI LITERAMI :D:D:D:D (tak jak teraz:P) Cmok..;)

P.S.2 Ciebie się nie da nie uwielbiać!:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

59 odpowiedzi na „prawie piątek

 1. P. pisze:

  Wiem że będziesz zajęta postaram się ciut mniej przeszkadzać.. ale nie chce cie puszczać..i nie puszczę:) cmok w nosek sliczny

 2. P. pisze:

  (Brdzo mocno moj mały Skarbie..:) )

 3. ~Ed. pisze:

  Mieli już wcześniej chyba… Tak mi się wydaje. Chyba ogólnie się nikt za bardzo nie przejął… Jestem ja więc powinnam tutaj być – przynajmniej tak usłyszałam…
  Brakuje mi Ciebie, cmok :*

 4. P. pisze:

  Cmok w małe spracowane łapki ksiezniczki:* tęsknię trochę…

 5. P. pisze:

  Nie wiem co mam Ci powiedzieć.. jak Ci..?

 6. ~Ed. pisze:

  W miarę daje rade… chcę do Ciebie, cmok :* dobrze Ci? :)

 7. P. pisze:

  Bardzo pusto mi bez Ciebie.. nie jest źle Skarbie:) lubisz mnie jeszcze troche?

 8. ~Ed. pisze:

  Bardzo Cie uwielbiam i tęsknię…
  cmok :* brakuje mi wszystkiego co z Tobą… Tuptup

 9. P. pisze:

  Chce wszystkiego z Toba.. jesteś szczęściem, moim szczęściem.. :)

  Ty.. i Twój uśmiech.. :)

  Oglądałaś „Zielona Mile”?

  P.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>